Sofie Theunissen is nieuwe voorzitter CD&V Vorselaar

Sofie Theunissen nieuwe voorzitter van CD&V-Vorselaar

De ingeslagen weg van verjonging bij CD&V ook in Vorselaar voelbaar

Op zondag 10 februari kozen de leden van de Vorselaarse CD&V-afdeling een nieuwe voorzitter. Omdat de partij ook na de gemeenteraadsverkiezingen verder wil blijven inzetten op vernieuwing en verjonging, besloot Sofie Theunissen met enthousiasme en overtuiging deze ingeslagen weg verder een gezicht te geven. Hiermee zet CD&V-Vorselaar een jongere op de voorzittersplaats.

Luisteren naar de burgers

Sofie: “Ik ben altijd geïnteresseerd geweest in politiek. Als nieuwe inwoner was ik onmiddellijk gecharmeerd door de slogan ‘Meer dan één partij’. Ik ben ervan overtuigd dat het goed is voor onze gemeente dat CD&V-Vorselaar met een sterke fractie een alternatieve positieve en geëngageerde burgerstem kan laten horen in de gemeenteraad. Onze belofte voor de mensen van Vorselaar is dat we de komende jaren waakzaam zullen zijn over het gevoerde beleid. Tegelijk zullen we ook constructief meedenken over wat het beste is voor onze gemeente. Deze ideeën moeten niet allemaal van onszelf komen. We zullen volop inzetten op inspraak. Bij nieuwe projecten in Vorselaar is het belangrijk dat inwoners hun stem mogen laten horen. Daar wil ik echt voor gaan!”

https://vorselaar.cdenv.be/